Strojírenští zámečníci - svářeči *
TES VSETÍN s.r.o.
Vsetín, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

STROJÍRENŠTÍ ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI *POŽADUJEME : oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, kvalifikace svařování CO2 (praxe ve svařování výhodou, TIG kvalifikace výhodou), zámečnické práce výhodou, znalost a orientace ve výrobní dokumentaci, manuální zručnost, schopnost koncentrace, pečlivost, smysl pro pořádek, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost, síla nosit břemena, obratnost.

NÁPLŇ PRÁCE : kontrola strojů a zvedacích zařízení, svařování, paketování statorů a rotorů, vyplňování výrobních dokumentů, odstraňování drobných závad, vizuální kontrola svárů, očištění svárů, zabroušení napojení, popř.

oprava sváru.NABÍZÍME : 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištěníPRVNÍ KONTAKT : Telefonicky v době 8 : 00 - 12 : 00 h.

na čísle : 571 812 111, e-mailem na : ktrlicova tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9 : 00 - 11 : 00 h.Ov.e. : 14.10.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost