TESTER/METODIK PRODUKTŮ
Generali Česká pojišťovna
Praha, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Kdo jsme a koho hledáme* Jsme tým v útvaru konstrukce produktů životního pojištění, který se zabývá zejména pojistnými výpočty.

 • Hledáme analyticky založeného a pečlivého kolegu či kolegyni se zájmem o produkty a procesy v oblasti životního pojištění.
 • Co je náplní práce* podpora testů primárního systému pro oblast pojistných výpočtů - testování matematických výpočtů v rámci testů funkčností pro administraci smlouvy* spolupráce s týmem IT testerů* součinnost na testování klientské dokumentace* UAT a akceptace výsledků* spolupráce na odstraňování chyb v systémech* řešení nestandardních případů, reakce na odborné dotazy, pomoc při řešení stížností, které vyžadují znalost matematiky (pojistná výhodou)### Co je k práci potřeba* VŠ vzdělání - ekonomické nebo technické zaměření vhodné i pro absolventy* praxe alespoň 1 rok v oblasti pojišťovnictví (i v podobě praxe během studia)* pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost* chuť učit se nové věci* schopnost týmové spolupráce* velmi dobré analytické a logické uvažování### Co můžeme nabídnout* přátelský tým, od kterého se toho můžete hodně naučit* zázemí a stabilitu mezinárodní skupiny* samostatnou a odpovědnou práci* možnost vzdělávání a odborného růstu* bohatý systém benefitů : 12 000 Kč v cafeterii, 5 dní zdravotního / osobního volna, 2 dny na dobrovolnictví, příspěvky na životní a penzijní pojištění, mnoho zaměstnaneckých výhod a slev atd.

  Doplňující informace* pracoviště : Praha 4 Pankrác + home office* nástup : dle dohodyJestli myslíte, že hledáme právě Vás, přiložte svůj životopis a napište nám proč. Těšíme se na Vás.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost