Java developer
Marcela Vimrová
Brno, CZ
před 3 dny
source : jobs4it

Pro mezinárodní IT společnost hledáme zapálené JAVA vývojáře. Práce je vhodná jak pro začínající, tak pokročilé vývojáře.

Všechny pozice jsou v České Republice. Je to skvělá příležitost pro talentované vývojáře, kteří chtějí spolupracovat s přední světovou jedničkou.

Jak si tě představujeme : Máš vášeň pro JAVU a programování. Základní znalosti TCP / IP jsou důležité spolu se schopností psát základní skripty v Python nebo Bash.

Určitě zvládáš základy anglické komunikace konkrétněji úroveň B1 . A pokud jsi otevřen práci s technologií Linux, tak jsi na správné cestě.

Klíčové technologie : Frameworks (JPA, QueryDSL or other ORM Framework)Databáze (JDBC, Oracle, DB2 nebo jiné dobře známé)Middleware (možnost nasazení na server Tomcat)Testování (umíš provádět jednotkové testy a znalosti o logu Log4J, SLF4J)APIs (znáš REST API)Servery (technologie Linux)Nepřetržitá integrace (základy : Maven, GIT, Jenkins)Scrum (musíš vědět, o co jde)Nabízíme : Výborný plat na základě zkušeností od 1 800 do 3 700 Euro (cca 48 000 až 100 000 Kč)CafeteriiFlexibilní pracovní dobuHome officeTýden dovolené navícJazykové kurzyRelaxační zařízení s posilovnou, Xbox, šipky atd.Nejnovější IT technologie

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost