Marketingový specialista - produkční
DEK a.s.
Praha 10 - Malešice, CZ
před 1 dnem

Společnost DEK a.s. hledá do svého marketingového oddělení kolegu / kolegyni na pozici : Marketingový specialista - produkční.

Hledáme aktivního a komunikativního kolegu, co umí zodpovědně přiložit ruku k dílu, je pečlivý a má smysl pro detail, je kreativní a systémový, umí organizovat a plánovat a chce se dále profesně rozvíjet.

Podporou Vám bude marketingová manažerka.

Pracovní náplň :

  • Plánování a realizace marketingových kampaní (outdoorové kampaně, výstavy, inzerce, reklamní předměty)
  • Zajišťování marketingových projektů (např. značení prodejen) a v souvislosti s tím komunikace s pobočkami a dodavateli a všemi relevantními interními odděleními
  • Spolupráce s ostatními kolegy v týmu
  • Spolupráce s vnitřními zákazníky a zajišťovat jejich požadavky
  • Požadujeme :

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Sympatické vystupování a schopnost jednání s lidmi
  • Znalost práce na PC (MS Office, Excel - mírně pokročilý)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Nabízíme :

  • Zaměstnání na HPP
  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + balíček benefitů
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Požádat