Operátor/ka v potravinářské výrobě (obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek)
GALAXXY FOOD s.r.o.
Trpoměchy, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro GALAXXY FOOD s.r.o. .

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků :

Požadujeme :

spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, znalost arabštiny výhodou.

Náplň práce :

obsluha strojů na pracovišti, obsluha výrobní linky, seřizování parametrů výrobní linky, průběžná kontrola kontrola kvality výrobků, balení a ukládání výrobků, čištění strojů a zařízení, základní úklid pracoviště, vedení záznamů o údržbě.

Nabízíme :

výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování v areálu závodu.

Telefonický kontakt : Po - Pá 9 : 00 - 12 : 00 hod.

Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné