Chcete pracovat v Aténách? Sales Representative with ČJ/SJ od listopadu
Grafton Recruitment
Zlín
před 3 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáte novou příležitost? Milujete cestování? Mezinárodní firma v Řecku, která spolupracuje s některými z nejznámějších společností na světě, potřebuje nové členy týmu pro zajímavý prodejní projekt.

Úspěšní žadatelé budou úspěšní kandidáti budou hrát důležitou roli v prodejním týmu, Úspěšní kandidáti budou hrát důležitou roli v prodejním týmu a budou nabízet nové produkty a služby stávajícím klientům.

Toto je business-to-business pozice, a neexistují žádné cold calls. Podpora v přestěhování (letenka, ubytování) bude poskytnuta!Pokud chcete využít vaše komunikační dovednosti, získat zkušenosti a zároveň být součástí mladého a motivovaného týmu, neváhejte a hlaste se!

BENEFITY :

 • cestovní výdaje do Řecka (letenky atd)- ubytování v Aténách na dva týdny- 13 a 14 mzdy + provize- slevy (restaurace, obchody, fitness atd)- Podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů- jazykové kurzy - firemní lékař
 • POŽADAVKY :

 • Český nebo slovenský mluvčí- dobré znalosti angličtiny (B2+, pohovor a školení v angličtině)- dobré komunikační schopnosti- Předchozí zkušenosti nebo obchodní duch
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost