Práce v třídícím centru- jen noční směny, 30 000 Kč/ měsíc
WORKSPOT s.r.o.
Jihlava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Hledáme nové kolegy na zajištění noční náklady a vykládky zboží, pro našeho zákazníka, kterým je jeden z předních přepravců balíků.

K práce je nutná fyzická zdatnost, balíky se kterými budete manipulovat mohou mít i několik desítek kilo.

Jedná se o noční směny 18 : 00 02 : 30 hod.

Pracovní náplň :

příjem a vykládka zásilek po příchodu z depa,

nakládka zásilek do nákladních aut hlavních linek,

zajištění třídění zásilek pomocí dopravníkového systému.

Co od vás očekáváme

fyzická zdatnost,

ochota pracovat v noci,

Co vám nabízíme

možnost pracovat i brigádně

mzda 30 000 Kč,

stravenky v hodnotě 140 Kč,

13. plat,

práci v silné mezinárodní společnosti

další firemní benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.