referent Odboru výstaqvby, dopravy a životního prostředí - technik
Městská část Praha - Klánovice
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Příprava veřejných zakázek malého rozsahu pro investiční záměry městské části,o komplexní zajištění investičních záměrů od jejich přípravy, realizace až po dokončení,o komunikace s firmami zajišťujícími investiční činnost pro městskou část,o zajištění kontroly dodržování smluvních podmínek při realizaci investičních akcí, podávání reklamací v případě závad na předaných stavebních dílech,o koordinace dodavatelů a dalších účastníků staveb, o příprava podkladů pro jednání rady a zastupitelstva městské části, o evidence nemovitého majetku,o zajišťuje komunikaci s příslušnými orgány státní správy při přípravě a realizaci stavebních řízení.

Zaměstnanecké výhody : např. flexibilní začátek / konec pracovní doby, stravenky, dárkovépoukazy, 5 dní zdravotního volna (sick days)),mobilní telefon i k soukromým účelům

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost