Asistent/ka luxusního zboží v Praze
AC Jobs, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí a se zkušenostmi s prodejem a servisem špičkové švýcarské a německé kvality, přivítá do svého nově otevřeného butiku v centru města, reprezentativního, spolehlivého a kultivovaného asistenta / tku prodeje.

Máte zájem o práci v luxusním prostředí, které pobízí k rozvíjení firemní kultury a k dosahování vyššího postavení na trhu?

Zašlete své CV, odpovíme všem.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Prodej a práce s luxusním, značkovým zbožím
  • Komunikace se zákazníkem
  • Individuální přístup a obsluha zákazníka
  • Seznamování zákazníka se světem hodinek
  • Rozvíjení se v oboru
  • Práce s účetním softwarem
  • Práce s aplikací CRM
  • CO POŽADUJEME?

  • Nadšení pro svět kvalitních hodinek
  • Zájem o prodej lukrativního zboží
  • Vysoké komunikační dovednosti
  • Příjemné a asertivní jednání a vystupování
  • Cit pro detail a módu (doplňky)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Týmový hráč
  • Sebereflexe, zdravá pokora
  • Vhodně i pro absolventy
  • CO NABÍZÍME?

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení s možností odměn
  • Firemní akce 6-7x ročně
  • Možnost čerpání výhod v rámci partnerství (slevy na služby, výrobky, sportovní a kulturní akce)
  • Získání prestižních značkových hodinek k osobnímu- reprezentativnímu užívání
  • Slevy na výrobky
  • Možnost penzijního připojištění
  • Fixní plat+ odměny po zkušební lhůtě 5-15.000 Kč
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.