SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - nový tým
Stimul - personální poradenství
Praha-Běchovice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Pro menší obchodní společnost, která je součástí stabilního nadnárodního holdingu působícího v oboru kancelářských a výtvarných potřeb, hledáme kolegy / ně pro nový tým v ČR na pozici : SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ -

nový tým Na své pozici budete zpracovávat komplexní účetní agendu obchodní společnosti.

Součásti Vaší práce bude : vystavování faktur + odběratelských bonusů zaúčtování vydaných / přijatých faktur, pokladních dokladů, banky majetková agenda, sklad zaúčtování mezd, spolupráce s externí MÚ leasingové operace vyúčtování služebních cest, příprava platebních pokynů do banky příprava daňových přiznání (daň z příjmů, DPH, silniční daň, atd.

měsíční rekonciliace účtů a potvrzení bilancí v rámci skupiny příprava a účtování všech závěrkových operací vč.

přílohy a inventarizace tvorba přílohy k účetní závěrce příprava podkladů pro auditory Požadujeme : SŠ / VŠ ekonomického směru min.

3 roky praxe v samostatném účtování podmínkou dobrá znalost účetních a daňových předpisů práce s účetním programem (SAP výhodou) velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - především Excel, vč.

funkcí) znalost AJ nebo NJ výhodou Nabízíme : Nabízíme pozici v nově budovaném účetním týmu v menší obchodní společnosti v ČR.

Máte možnost participovat na rozvoji společnosti, včetně spolupráce na nastavení finančních procesů. Pracovní smlouva bude na dobu neurčitou v režimu plného pracovního úvazku s občasnou možností home office.

Rádi Vás přivítáme v moderních kancelářích přímo u metra B. Samozřejmostí jsou zaměstnanecké slevy na firemní sortiment.

Budeme rádi, když budete moci nastoupit v průběhu listopadu či prosince (čím dříve, tím lépe).

Vzdělání : vysokoškolské, vyšší odborné, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost