Dlouhodobá brigáda - SBĚR PODPISŮ PRO PREZIDENTSKÉHO KANDIDÁTA
Michal Štulla
České Budějovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Hledáme šikovné brigádníky na sběr podpisů pro prezidentského kandidáta. Brigádníci mohou sbírat podpisy dle vlastních časových možností, ideálně alespoň 4 hodiny denně.

Za každý uznaný podpis čitelný a neduplicitní je odměna 40 Kč. Náplní práce je aktivní oslovování lidí a kontrola správnosti vyplněných údajů.

Ke sběru poskytneme podpisové archy a letáčky.

Odměna : 40 Kč / podpis

Termíny a pracovní doba : dle vlastních časových možností, nejlépe 4 hodiny denně

Místo : celá ČR

Pracovní náplň : sběr podpisů a kontrola správnosti údajů

Brigáda je vhodná pro studenty SŠ a VŠ, rodiče na mateřské dovolené, OSVČ, zaměstnance, důchodce atd.

Brigádník se podpisem smlouvy nezavazuje daného kandidáta volit!

Požadujeme

  • aktivitu, příjemné vystupování a komunikační dovednosti
  • odpovědnost a spolehlivost
  • samostatnost
  • věk nad 15 let
  • Nabízíme

  • získání brigády v místě vašeho bydliště
  • flexibilitu
  • atraktivní přivýdělek
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • možnost pracovat v týmu
  • Zasláním osobních údajů uchazeč / ka (zájemce / kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí / m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl / a externímu náboráři Michal Štulla.

    Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat.

    Osobní údaje jsou uchovány pouze po dobu výběrového řízení.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.