Specialista IFS
APAG Elektronik s.r.o.
Pardubice
před 3 dny
source : Hitprace

Specialista IFSMísto výkonu práce : Pardubice POPIS PRÁCE : - správa a rozvoj podnikového ERP (IFS),- příprava a údržba dokumentace,- spolupráce při udržování Integrovaného systému kvality ISO / TS 16949 : 2009 a ISO 14001.

OČEKÁVÁME : - středoškolské vzdělání,- alespoň 5 let zkušeností s administrací IFS,- znalost HW a SW vybavení,- znalost MS Office na úrovni power user,- pokročilou znalost SQL,- znalost anglického jazyka minimálně na základní úrovni,- analytické myšlení, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost, trpělivost, důslednost a časovou flexibilitu.

NABÍZÍME : - zaměstnání ve stabilní společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl (např. pro luxusní vozy jako Maserati, Porsche, Audi, BMW),- možnost sledování nejnovějších trendů ve výrobě a v zabezpečení kvality,- možnost profesního růstu,- odpovídající mzdové ohodnocení,- příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání (např.

kurzy anglického jazyka) a další benefity. Své životopisy, prosím, zasílejte na e-mail : jana.cecetkova apagcosyst.com Děkujeme.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost