SPRÁVCE/KYNĚ VOZOVÉHO PARKU
Robert Janák s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.Místo výkonu práce : České Budějovice.

Předpoklady nového zaměstnance : znalost provozu a údržby vozidel, řidičský průkaz sk. C, znalost práce na PC (MS Office), dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost nést zodpovědnost za svěřené povinnosti, ochota pracovat s určitým nasazením, pozitivní a vstřícný přístup, učit se novým dovednostem a znalostem, odolnost vůči stresu, praxe na obdobné pozici výhodou.

 • Náplň práce : kontrola technického stavu a úklidu vozidel, základní údržba vozidel; zajišťování servisu vozového parku a technické podpory pro řidiče;
 • přeprava vozidel na domluvené servisní prohlídky, opravy, STK, tachografy, sezónní přezutí; evidence servisních prohlídek, oprav, pravidelných kontrol, pojistných událostí, pneumatik;
 • správa digitálních karet řidičů; komunikace s pojišťovnami, servisy, s řidiči; hlášení pojistných událostí; řešení dopravních nehod či poruch na cestách.

  Nabízíme : 25 dní dovolené, služební automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon, roční prémie.Kontakt : rob.janak seznam.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost