STRÁŽNÝ/Á-VRÁTNÝ/Á
OKO 69, s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace
 • Vyhrazeno pro OZP 1.-3. stupně nebo osoby zdravotně znevýhodněné.PP na dobu určitou 3 roky.Nástup : ihned.Náplň práce : ostraha objektu;
 • kontrola vstupů a vjezdů do objektů; pochůzková činnost; zápisy do evidenčních knih; směnný provoz.Požadujeme : výpis z rejstříku trestů;
 • spolehlivost a flexibilitu; certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou.Nabízíme : pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č.

  68-008-E, odměny pro vynikající pracovníky, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční.V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky (po-pá, 8-14 : 00 hodin).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost