Technik technologie
PEN - COM s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Vhodné pro osoby zdravé, absolventyKontakt : emailem irena.filipska pen-com.czNastupující technik je zařazen do pracovního týmu s Team Leaderem, který ho do prací zaškolí.

Provádí instalaci a montáž zařízení. Šikovný zaměstnanec, který předvede své schopnosti, postupuje rychle na vyšší pozice.

Technik bude vyjíždět na pravidelné turnusové pracovní cesty do Německa (18 dní v Německu, 10 dní volno). Pozice je vhodná také pro absolventy.

Požadavky : - SOU technického směru- Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost- Samostatnost, pečlivost- ŘP sk. B výhodouNabízíme : - Práci ve stabilní české společnosti- Hlavní pracovní poměr- Doprava a ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem- Zajištění veškerých potřebných školení - Odpovídající finanční ohodnocení - Stravné vypláceno v eurech - Nástup možný ihned nebo dle dohodyBenefity : Mobilní telefon, prémie.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost