Projektoví manažeři
COMINFO, a.s.
Zlín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

COMINFO je česká technologická firma, která vyvíjí chytrá přístupová řešení zabezpečující budovy a majetek po celém světě.

Našimi produkty pomáháme tomu, aby se lidé cítili bezpečně při příchodu do práce, při návštěvě administrativní budovy nebo při cestě metrem.

Aktuálně hledáme kolegu na pozici Projektový manažer.Náplň práce : - Zabezpečení IT projektů po organizační a koncepční stránce ve všech fází jeho životního cyklu- Řízení projektu z hlediska času, nákladů, kvality, lidských zdrojů, rizik, nákupu a smluvních závazků- Komunikace se zákazníkem s využitím existující metodiky řízení IT projektu- Vedení projektového týmu případně koordinace externích partnerů- Spolupráce s týmy pracující na mezinárodní úrovni- Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnostiPožadujeme : - VŠ / SŠ vzdělání- Zkušenosti v oblasti projektového vedení v oblasti IT- Znalost problematiky IT- Orientace v projektové dokumentaci- Schopnost samostatné práce- Dobré komunikační a organizační schopnosti- Znalost AJ případně NJ výhodou- Znalost MS Office- Příjemné vystupování- Řidičský průkaz sk.

BNabízíme : - Zajímavou a perspektivní práci v oblasti IT- Možnost působit na IT projektech u předních společností v ČR / EU- Profesionální a kariérový růst- Zajímavé finanční ohodnocení- Pracovní zařazení : středisko podpory zákazníka- Jazykový kurz angličtiny na pracovišti a podpora dalšího vzdělávání- Dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů- Pružnou pracovní dobu- Firemní akce v průběhu roku- Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %- Místo výkonu práce : ZlínPokud vás nabídka zaujala a chcete se s námi potkat, tak nám prosím zašlete životopis.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost