Kuchaři a kuchařky pro cateringovou společnost - výplaty ihned po akci
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Informace

Pro cateringovou společnost zabývající se hlavně belgickou, asijskou a poctivou českou kuchyní hledáme šikovné kuchaře a kuchařky s nástupem v listopadu, případně v prosinci.

Náplň práce :

příprava, výroba a servis pokrmů

výpomoc se zajišťováním provozu při různých cateringových akcích

Co od vás očekáváme

platný potravinářský průkaz

dochvilnost

nadšení a chuť do práce

vyučení nebo studium oboru výhodou

Co vám nabízíme

práci na DPP s výplatou ihned po akci

mzdu od 140 do 170 Kč za hodinu v čistém (140 Kč / hod pomocný kuchař, 150 - 170 Kč / hod samostatný kuchař)

pracovní dobu dle domluvy

skvělý kolektiv