Inženýr logistiky | Obalový specialista
Grafton Recruitment
Ústecký kraj
před 1 dnem
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme zkušeného procesního inženýra s konkrétním zaměřením na logistiku, zejména pak obaly. Najdeme???

Náplň práce :

  • vedení vývoje nových procesů a materiálů
  • zodpovědnost za funkční testy u obalů statické, dynamické, transportní
  • odpovědnost za finální validaci nového obalu pro závod
  • spolupráce na vývoji nového nářadí
  • příprava technologické části specifikace pro nové technologie
  • u stávajících obalů - návrhy řešení pro jejich změnu dle požadavků a po jejich schválení
  • předávání do oddělení logistiky (závodové oddělení obalů)
  • u stávajících upravených obalů - zodpovídá za funkční testy
  • udělování transportních a finálních validaci upraveného obalu pro závod
  • BENEFITY :

  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení
  • POŽADAVKY :

    Obalový specialista, který to u nás může rozbalit, má :

  • VŠ technického směru či SŠ technického směru s praxí alespoň 3 roky
  • velmi dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • znalost CAD systémů
  • aktivní znalost anglického jazyka na bázi každodenní komunikace
  • Požádat