Všeobecná sestra
Domácí péče Dačice s.r.o.
Dačice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

KONTAKT TELEFONICKY, E-MAILEM NEBO OSOBNĚ (St ve 14-16 hod)Požadavky : Vlídné vystupování, odbornou znalost, empatii, loajalitu, Vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo sestra s praxí (odbornou způsobilost dle 5 zákona č.

55 / 2011 Sb. - všeobecná sestra bez odborného dohledu), Řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost používání PCNáplň práce : Provádění odborné činnosti příslušící všeobecné sestře v domácím prostředí pacienta (např.

aplikace injekcí, infúzí, odběry biologického materiálu, ošetřování stomií, převazy defektů a ran), Zápis a kontrola zdravotnické dokumentace, Kontakt s pracovním kolektivem sester, s pacienty a ošetřujícími lékařiZaměstnanecké výhody : Časová flexibilita, Určitá pracovní volnost, Samostatné rozhodování v praxi , Minimální a intuitivní práce s dokumentací, Práce v dobrém kolektivu, Možnosti vzdělávání a osobního i kariérního růstu, Služební mobil, Hlavní poměr HPP, nebo hlavní poměr se zkráceným uvazkem, nebo dohoda DPP , Jednosměnný provoz od 7 hodin, Nástup dle dohody, Práce v prostředí s nižším výskytem nozokomiálních nákaz, Zdravotnické zaměstnání, které není v první linii.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost