Porodní asistentky
Fakultní nemocnice v Motole
Praha-Troja, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Adresa : V úvalu č.p. 84 / 1, Motol, 150 00 Praha 51. patro, pondělí až čtvrtek 8-12,00h. 13-15,00h., Pá 8-12,00h.Kontakt : Ličáková Denisa, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadavky : Cizinec uchazeč musí být držitelem "Rozhodnutí o uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání vydané ministerstvem zdravotnictví ČR" Nabízíme : zařazení do 10-11.

platové třídy podle praxe a vzdělání, osobní příplatek zvláštní příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí, proplacení přesčasových hodin, podporu dlouhobobého vzdělávání a studia.

Výhody : ubytování pro mimopražské, pravidelný plat dle platového zařazení, zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na obědy v závodní jídelně, sportovní i kulturní aktivity, dětské rekreace, podnikové rekreační zařízení apod.)

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost