Obsluha CNC ohraňovacího lisu
Josef Matušík
Prostřední Bečva, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Josef Matušík .

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů :

Náplň práce : nastavení a obsluha CNC ohraňovacího lisu.

Požadujeme : znalost profese, samostatnost, znalost čtení výkresové dokumentace, vzdělání strujírenského směru, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu, pracovní nasazení a vizi dlouhodobé spolupráce.

Nabízíme : zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy, moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky.

případě zájmu uveďte prosím termín možného nástupu a očekávanou mzdu.

První kontakt : emailem.

Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)