Konstruktér
Safran Cabin CZ s.r.o.
Nová Hospoda, Česká republika
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Safran Cabin CZ s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Univerzitní 1119 / 34, Plzeň 1 (Nová Hospoda), 30100
  • Přidáno : 15.5.2019
  • Strojní inženýři projektanti, konstruktéři :

    Pracovní náplň :

  • návrh a vývoj leteckých interiérů
  • tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace
  • vytvoření technické specifikace výrobku
  • vyřízení požadavků na změny
  • vývoj výrobku i technologií, optimalizace produktu
  • podpora certifikace
  • Požadujeme :

  • VŠ / SŠ vzdělání strojní / elektrotechnické
  • praxi v oboru
  • znalost tvorby technické dokumentace
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost Baan (nebo jiných ERP systémů) výhodou
  • praktická znalost práce v 3D CAD systému, (Solid Works výhodou)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce, aktivní přístup k práci a řešení situací
  • zkušenosti z leteckého průmyslu výhodou (systém specifikací, certifikace)
  • Nabzízme :

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • příležitost podílet se na vývoji výrobku a technologií pro letecký průmysl
  • možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • prostor pro profesní růst v oblasti Designu, Materiálů a Technologií
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění
  • Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 30 000 48 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddThis