kontrolor aktivit společnosti a projektu
DEVELOPMENT - Český Brod s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Marie Cibulkové č.p. 404 / 25,Nusle, 140 00 Praha 4kontakt : El-Ghadban Rif, e-mail : job.developmentcb gmail.

com Náplň práce : a) kontrola řízení vnitřního chodu společnosti a provozně - technického zabezpečení projektu, ověření profesionální odbornosti a plnění úkolůb) předkládání a příprava podkladů jednateli k rozhodnutí otázek obchodního vedení společnosti na úrovni generální linie činnosti společnostic) vytváření a dojednávání podmínky pro přijetí koncepčních rozhodnutí jednatele při realizaci projektud) zajišťování kontroly a péče o svěřený nemovitý a movitý majetek společnosti a projektu a o další majetek, s kterým v rámci projektu bude zaměstnanec hospodařit, včeně jeho evidence, vedení inventury majetku

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost