Recepční
Everness s.r.o.
Hranice, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace
 • Nástup možný IHNED.Náplň práce : check - in (příjezd hostů); check - out (odjezd hostů); vyřizování emailu, telefonátů; drobná administrativa;
 • pomoc s přípravou snídaní, kontrola pokojů.Víkendová pracovní doba od 7 : 00 do 19 : 00, v týdnu 8 hodinové směny.Požadujeme : spolehlivost;
 • pečlivost; samostatnost a komunikační schopnosti; znalost práce na PC; znalost anglického jazyka - pokročilý; zodpovědné plnění přidělené práce.

  Nabízíme : strava, zaměstnanecké slevy.Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Kateřina Jančálková : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : hotelcentrum centrum.

  cz- telefonicky vždy v čase od 6 : 00 do 16 : 00 hod. na čísle 773 692 626;- osobně vždy v čase od 6 : 00 do 16 : 00 hod.

  Hotelu Centrum, Komenského č.p. 384Hranice I-Město (recepce hotelu).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost