Řidič skupiny C se stěhováním
PROPLUSCO GROUP s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

Nabídka :

Požadavky : Pro stěhovací firmu hledáme spolehlivého pracovníka na dlouhodobou spolupráci na pozici řidiče s vykládkou / nakládkou a stěhováním nábytku.

Náplň práce : Řízení vozidla, vykládka a nakládka vozidla, stěhování a montáž nábytku.

Termín práce : Všední dny (většinou 8 : 00-17 : 00), občas i víkendové směny

Místo práce : Praha

Požadujeme :
  • Plnoletost
  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny C
  • Pracovat pravidelně
  • Nabízíme :

  • Platové ohodnocení dle domluvy
  • Možnost práce na DPP, DPČ i HPP
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Nástup ihned
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.