Manažer projektů - automatizace
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc. Co u nás budete dělat? - projektovat a konstruovat elektrická zařízení a linky v oblasti automobilového průmyslu- tvořit projektovou dokumentaci- specifikovat materiál- tvořit bezpečnostní elektronické prvky a systémy- komunikovat se zákazníky a dodavateli- podporovat ostatní oddělení v oblasti elektro- účastnit se na realizaci projektů Co od Vás požadujeme?

 • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro (technické, elektrotechnické)- vyhlášku 50 / 78 Sb.- znalost MS Office- základní znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou- ruský / španělský jazyk výhodou- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat- znalost software Eplan P8, Eplan 5.
 • 70 výhodou- znalost PLC (Simatic S7) a robotických systémů (Kuka, Fanuc) výhodou Co od nás můžete získat? - práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akce Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost