programátoři - C#
Syntea software group a. s.
Praha, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Syntea software group a. s. .

Vývojáři softwaru :

Kontakt : e-mail : petra.mansfeldova syntea.cz

Požadavky : Zkušenosti s jazykem C#, s programováním uživatelského prostředí, schopnost práce v týmu, logické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, tvůrčí přístup, český jazyk konverzačně.

Přednosti je znalost technologií : Entity framework, WCF, SQL (MS / SQL, Oracle) XML, GIT, zkušenosti s většími informačními systémy.

Náplň práce : Vývoj a testování aplikací, účast na celém cyklu vývoje od analýzy až po nasazení.

Zaměst.výhody : 5 týdnů dovolené, 5 dní sickday, příspěvky penzijní a životní poj., stravenky, angličtina, telefon.

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)