Prodavači smíšeného zboží
MixC Intrnational s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před 8 hodinami
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Boleslavská 31 / 4, 250 01 Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará BoleslavPrvotní kontakt : - tel. : 721 433 070- e-mail : mixc.

international gmail.comUpřesňující údaje : Požadujeme : - min. 2 roky zkušeností s prací na pokladně a s penězi podmínkou - zodpovědný přístup ke svěřeným prostředkům - aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou (komunikační jazyk s vedením) - fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost - ochotu pracovat o víkendech a o svátcích - zkušenosti se skládáním a vybalováním zboží výhodou - základní znalosti textilního zboží výhodou Kontakt - paní Nga Vu, tel.

721 433 070 (pracovní den od 12 : 00 hod. do 17 : 00 hod.), e-mail : mixc.international gmail.com (nejlépe zaslat životopis, zaměstnavatel Vám pošle odpověď a případně termín schůzky)Zaměstnanecké výhody : - stravovací výhody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost