Pracovník/ce v sociálních službách
Slezská diakonie
Nový Jičín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

z : 9.7.2020, a : 10.8.2020Jaká je naše představa o Vás?- Kvalifikace dle Zákona o sociálních službách č. 108 / 2006 Sb., 116 (minimálně SOU, SŠ + Kvalifikační kurz pracovník v sociálních službách výhodou) - Trestní bezúhonnost- Osobnostní vlastnosti - manuální zručnost, kreativita, trpělivost a pečlivost, samostatnost, loajalita, flexibilita- Umění naslouchat, podporovat, dobrý zdravotní stav bez omezení, uživatelská znalost práce na PCCo bude Vaší náplní práce?

 • Práce s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením : - provádění speciálních pracovních postupů a používání nástrojů, pracovních pomůcek a různých materiálů- vyhledávání, organizování, provádění aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti klienta- fixace pracovních, společenských a hygienických návyků - Týmová spolupráce s kolegy- Individuální plánování, podílení se na zavádění standardů kvality do službyMůžeme Vám nabídnout : - Práce na zkrácený úvazek (8 : 15 - 12 : 00 hodin)- 18,75 hodin týdně, práce v jednosměnném pracovním režimu, 1.
 • rok - 25dní, 2.rok - 30dní dovolené, osobní růst a rozvoj- Možnost dalšího prohlubování vzdělání, kreativní práce, zázemí stabilní organizace, mzda : 9.

  800 - 11.800KčNástup od 1.10.2020Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis včetně motivačního dopisu paní Veronice Sasynové na e-mail nejpozději do 31.

  8.2020. Do předmětu e-mailu prosím uveďte "Výběrové řízení-EFFATHA NJ". Vybráni zájemci budou na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů pozváni k výběrovému řízení.

  případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte prosím paní Gabrielu Lhotskou, na čísle 734 366 561.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost