Všeobecná sestra - poloviční úvazek
Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb
Nalžovice, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Pozice : všeobecná sestra - poloviční úvazek Zkrácený úvazek - 20 hodin / týden. Náplň práce : - základní ošetřovatelská péče, spolupráce s ošetřujícími lékaři, doprovod klientů k lékaři, posilování aktivizace klientů Požadavky : -

platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, dobré komunikační dovednosti, aktivita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením, aktivní řidič - sk.

B, základní znalost práce s PC Vhodné i pro absolventy VOŠ zdravotnické (s registrací). Nabízíme : - pracovní úvazek 0,5, místo výkonu práce Nalžovice, nástup dle dohody, pracovní poměr zatím na dobu určitou (1 rok), v případě vzájemné spokojenosti možnost prodloužení, plat odpovídající nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (od 11 000 Kč do 16 000 Kč dle dosažené praxe a pracovních výsledků) Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte na email : vyberko domov-nalzovice.cz.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat : 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj.

uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).

Nástup : od 1.12.2018 do 30.11.2019 (dle dohody, možnost prodloužení).

Mzda : 11 000,- až 16 000,- Kč Kontakt : Mottlová Lenka Mgr., e-mail : vyberko domov-nalzovice.cz Místo výkonu práce : Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb, Nalžovice č.p.

14, 262 93 Nalžovice

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost