SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ
AC Jobs
Plzeň-město
před 10 dny

Máte vzdělání strojírenského zaměření a praxi v oblasti seřizování CNC strojů? Jste manuálně zručný člověk, který se vyzná v obrábění?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Plzeňská strojírenská společnost se silným postavením na trhu hledá nového kolegu na pozici : SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • Příprava, montáž a demontáž nářadí a přístrojů pro CNC obráběcí stroje
  • Vedení evidence řezných nástrojů
  • Nastavování rozměrů nářadí na základně příslušné dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Práce s firemním systémem
  • Co požadujeme?

  • SŠ / SOU vzdělání strojírenského směru
  • Dobrou znalost strojního obrábění
  • Povědomí o řezných a upínacích nástrojích
  • Praxi ve výrobě výhodou
  • Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky nebo možnost závodního stravování
  • Vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • Firemní akce
  • Požádat