Obchodní zástupce - předem domluvené schůzky s klienty
CAE Prodej s.r.o.
Plzeň, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme obchodní zástupce pro komplexní správu domácností. Naše společnost se stala lídrem na trhu pro komplexní správu domácnosti v ČR.

Do našeho portfolia patří - úspora na vodě, kontrolní zprávy spalovnových cest, kotlíkové dotace, revize kotlů, úspora energií, fotovoltaické elektrárny, finanční služby, kominické služby, atd.

Vždy spravujeme kompletní domácnost. Naším cílem je dlouhodobý vztah ke klientovi a následná správa domácnosti. Náplní vaší činnosti bude především setkávání se s klienty z řad domácností.

Zákazníkům pomáháme nalézt cesty k úspoře. Zároveň zákazníky informujete o všech službách a zajímavých bonusech, které komplexnost nabízí.

Obchodním zástupcům zajišťujeme schůzky se zákazníky v rámci celé ČR vždy v okruhu do 50 km v rámci bydliště. Není podmínkou vyučen v oboru ani praxe.

Komplexní zaškolení zajištěno zdarma. Požadujeme : Požadujeme : výborné komunikační schopnosti samostatnost obchodního ducha - nebát se prodat dobré komunikační schopnosti slušné vystupování spolehlivost profesionální přístup pro-klientský přístup Nabízíme : Nabízíme : sjednané schůzky se zákazníky velmi dobré finanční ohodnocení vázané na obchodní výsledky dlouhodobou spolupráci působení vámi vybraném regionu příspěvěk na amortizaci automobilu / možnost služebního automobilu příspěvek na PHM komplexní pravidelné školení a dodání obchodních materiálu trvalou podporu manažera vzdělávací program obchodních dovedností Možnost individuální pracovní doby.

Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost