IT administrátor
EFFECTIVE Corporation, a.s.
Praha-Staré Město, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Na příkopě č.p. 583 / 15, Staré Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba : Mertová Petra, tel. : použijte odpovědní formulář, e-

mail : použijte odpovědní formulář Požadujeme : o schopnost programovat, nejlépe objektově o znalost PHP, MySQL, ostatní program.

jazyky výhodou o znalost pokročilé práce v MS Office 2013 o dovednosti administrátora OS Windows serveru,administrace Linuxu a MacOS X o přehled o sítích a jejich zapojení, znalost MikroTik výhodou o AJ na úrovni porozumění manuálů o znalost funkcí wordpressu výhodou o kreativitu při řešení problémů, schopnost si poradit Náplň práce : o podpora veškerých IT záležitostí firmy o řešení pokročilejších úkolů v MS Office o vývoj vnitropodnikového systému o vývoj webových projektů společnosti o správa Linux serveru Nabízíme : o adekvátní platové ohodnocení o práci v mladém kolektivu o kancelář v přímém centru Prahy (zas.

metra linky A - Můstek) o služební MacMini o možnost karierního růstu o samozřejmost férového jednání

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost