Řidič/ka nákladního vozidla - Trhový Štěpánov
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Benesov, CZ
před 5 hodinami

Náplň práce

Hledáme pracovníky pro svoz živé drůbeže z farem v rámci České republiky. Požadujeme : Řidičský průkaz skupiny C + E. Trestní bezúhonnost.

Praxe. Zodpovědný přístup k práci. Časová flexibilita. Psychická a fyzická odolnost. Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč.

Nástupní mzda od 30.000 Kč. Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Štefanica Josef

Telefon : (Po Pá 8 - 16 hod.)

Email : stefanica rabbit.cz

Nádražní 401

Pozice : Řidič / ka nákladního vozidla - Trhový Štěpánov

Místo pracoviště :

Směnnost : jednosměnný provoz

jednosměnný provoz

Pracovněprávní vztah : HPP

Vzdělání : střední odborné s výučním listem Pracovní poměr : pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO

Mzdové rozpětí : od 30.000 Kč do 45.000 Kč / měsíc

Benefity

Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách

Motivační finanční ohodnocení

Odměny za jubilea

Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu

Částečně flexibilní pracovní doba

Školení (profesní rozvoj)

Nabízíme

práci ve stabilní české společnosti s více jak 20-letou tradicí na trhu

důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.

Požadujeme : spolehlivost

pracovní flexibilitu

trestní bezúhonnost

zkušenost

fyzická a psychická zdatnost

Výhodou

předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

čistý trestní rejstřík

potvrzení od lékaře

zápočtový list

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.