Referent Oddělení příjmu žádostí a LPIS
Státní zemědělský intervenční fond
Rakovník
před 6 dny

Náplň práce

Referent komunikuje se žadateli o dotace z národních zdrojů a vybrané podpory z fondů EU, distribuuje příslušné formuláře, eviduje přijaté žádosti vč.

provádění formální kontroly jejich správnosti a administrace v souladu s příslušnými předpisy. Referent zajišťuje podporu podávání elektronických žádostí a statistické zjišťování dat a jejich aktualizaci.

Referent dále aktualizuje evidenci využití půdy (LPIS) včetně související kontrolní činnosti na místě u žadatelů podle stanovených postupů.

Referent zastupuje Fond a ministerstvo zemědělství v rámci své územní působnosti, spolupracuje s Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem a plní úkoly vyplývající ze zákona č.

252 / 1997 Sb., o zemědělství.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu- řidičský průkaz sk. B
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD / RD-
 • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružnou pracovní dobu -

  přátelský a inspirativní tým odborníků - mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)-

  jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost