Montér/ka elektro NN/VN
OMEXOM GA Energo s.r.o.
Česká Lípa
před 3 dny
source : Hitprace

Co bude náplní vaší práce?-Realizace montážních zakázek NN.VNCo byste měl splňovat?-Být vyučen v oboru elektro-Mít osvědčení vyhl.

50 / 78 sb. 5 a výše-Mít chuť pracovat a nebát se fyzické práce-Mít řidičské oprávnění sk. B a být aktivní řidičNabízíme : -Mzdové ohodnocení dle předchozí praxe + výkonností odměny za zakázku-5 týdnů dovolené-Služební telefon-Možnost firemní půjčky-Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady)-Příspěvěk na životní nebo penzijní připojištění-Očkování proti klíšťové encefalitidě-Pojištění z odpovědnostiNástupní mzda dle zkušeností a kvalifikace - oceňujeme certifikáty a odborná školení (např.

Oprávnění k ppn, apod.)Jedná se o práci i ve velkých výškách a vždy ve venkovním prostředí.Oslovili jsme vás? Pokud ano, zašlete nám strukturovaný životopis e-mailem na adresu : personalni gaenergo.

czPozice je vhodná pro absolventy a cizince.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost