Referent/ka Odboru správy majetku a komunálních služeb
Město Tišnov
Tišnov, Czech Republic
před 21 hodinami
source : Hitprace

První kontakt : písemně na adresu / podatelnuNástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu neurčitou.Referent / ka Odboru správy majetku a komunálních služebna dobu neurčitouPopis pozice : Zajišťování a odpovědnost za : .

agendu odpadového hospodářství, a to zejména zajištění odvozu směsného odpadu, provoz sběrného dvora a systém sběru separovaného odpadu,.

systém zpětného odběru elektrozařízení, osvěta občanů, řešení černých skládek,. správu databáze pytlového sběru plastů, výdej pytlů,.

správu dětských hřišť a sportovišť, pravidelné kontroly, pořízení herních prvků,. městský mobiliář (lavičky, odpadkové koše, ),.

budování naučných stezek a mobiliáře v lesích města,. přípravu, zadávání a kontrolu veřejných zakázek malého rozsahu.Požadavky : .

VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření,. znalost zákonů ve veřejné správě (zákon č. 128 / 2000 Sb., o obcích a zákon č.

541 / 2020 Sb.,o odpadech),. praxe v oboru odpadového hospodářství vítána,. znalost práce s PC, ŘP skup. B, morální bezúhonnost,.

komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita.Platové podmínky se řídí nařízením vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnancůve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10.Mezi zaměstnanecké benefity patří : 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 8.11.2021- písemně na adresu : MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 TIŠNOV- písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 8.

11.2021 do 17 : 00 hod.a to v zalepené obálce s textem : Výběrové řízení Referent / ka OSMKS - NEOTVÍRAT - v přihlášce uveďte mimo jiné : jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místotrvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení- k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopiidokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání- před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestůne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláníPřihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplnáa nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Úřad / Ochrana os. údajů (GDPR) / obecné informace.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.Mgr.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost