Hlavní stavbyvedoucí
Hinton, a.s.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu.

Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i divize speciálního zakládání staveb a hliníkové fasády.

Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je : Stavět nás baví!Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu / kolegyni na pozici : Stavbyvedoucí o Baví vás práce na stavbě, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy?

o Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?o Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ a troufáte si řídit stavbu?

o Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění? Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Výsledkem vaší práce bude (ve spolupráci se stavbyvedoucím a vašim týmem) včasné dokončení stavebního projektu.

Všechny naše stavby jsou v Praze. Co se vám bude na této pozici hodit : - VŠ (příp. SŠ) vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána- praxe v oboru minimálně 5 let - pozemní stavitelství- ŘP sk.

B- PC - MS Office (Word, Excel) uživatelsky- schopnost samostatného řízení výstavby a řízení pracovního týmu - osobní přístup, časová flexibilita, komunikační schopnosti, spolehlivostPracovní náplň : - komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)- koordinace podřízených zaměstnanců- zodpovědnost za výsledek projektů- spolupráce s dodavateli- vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady .

 • Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?- Férový přístup - co slíbíme, to plníme- Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy- Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy- Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví- Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj- Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení- Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce- Peníze vždy a včas na Vašem bankovním účtu
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost