Rozpočtář - přípravář
Zlínstav a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

1. kontakt pouze e-mailem : zlinstav-ostr zlinstav.comProsíme o zaslání životopisu, popř. pracovní vykonávané činnosti s délkou praxe, apod.

Pokud neodpovíme telefonicky ani písemně, byl vybrán jiný kandidát.Náplní práce bude : - zpracování komplexních stavebních nabídek, poptání a vyhodnocení nabídek, - příprava, zpracování rozpočtů, - komunikace s projektanty, dodavateli a investory, - zpracování kalkulací a skladby cen stavebních prací, - zpracování všech podkladů potřebných pro tvoru nabídek, - příprava podkladů pro uzavírání Smluv o dílo, Dodatků, aj.

Požadujeme : - ZNALOST OBORU POZEMNÍ STAVITELSTVÍ!- znalost práce na PC : Word, Excel, Microsoft Outlook, ZNALOST PROGRAMU BUILD POWER- Flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost - Čtení a orientace v projektové dokumentaci, - Praxe není podmínkouNabízíme : - dlouholetou perspektivu stabilní společnosti - zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu, - možnost seberealizace a profesního růstu, - možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi, - platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení - prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby, - nástup možný IHNED nebo dle dohody - služební mobil s výhodným tarifem i pro osoby blízké Mzda : 30 00 - 40 000 Kč (v závislosti na zkušenostech a vykonané praxi)Doba určitá dle uzavřené PS po dobu 1 roku s možností prodloužení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost