Nákupčí
WALBO ENGINEERING s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

1. kontakt telefonicky v době 8-12 hodin, e-mailem. Tel. : 725 376 504, e-mail : personalistika walbo.czPro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu / kolegyni na pozici NÁKUPČÍ.

Co vás čeká?Operativní nákup zboží a služeb. Komunikace s dodavateli, vyjednávání nejlepších cenových podmínek, kvality a dodacích lhůt.

Uzavírání smluv o nákupu zboží a služeb. Urgence opožděných dodávek. Příprava týdenních reportů pro kolegy z oddělení logistiky a projektového manažera.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?- SŠ / VŠ technického směru- Zkušenosti v oboru strojírenství- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (výhodou)- Výbornou pracovní morálku, flexibilita, komunikativnost- Bezúhonnost, pečlivost a zodpovědný přístup za svěřené úkoly- Řidičský průkaz sk.

BNabízíme : - Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě- Týden dovolené navíc- Možnost občasné práce na Home Office (2 dny v měsíci)- Služební notebook a telefon- Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli- Příspěvek na stravování- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémieNástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost