Programátor PLC - aplikační/okr. Mladá Boleslav
Kariéra spol. s r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici : Programátor PLC - aplikační / okr.

Mladá Boleslav. Co bude tvoje náplň práce : - analýza programu a jejich úprava - rozšiřování funkcionality stroje - tvorba programu - sestavování kódu a algoritmu práce stroje - vytváření části aplikací nebo jejich kombinací stavba větších celků - spolupráce na jejich ladění a testování - vytváření dokumentace, datových a objektových struktur a definici jejich vazeb - spolupráce na tvorbě uživatelského rozhraní - příprava podkladů a dokumentace pro koncové uživatele Požadujeme : - chuť rozvíjet se a učit nové věci, - nadšení pro programování a kreativitu, - SŠ nebo VŠ technického nebo IT směru, - analytické myšlení a logické uvažování, - znalost programování v Siemens řady S7 nebo novějších pomocí sw STEP7, TIA WinCC flexible (Distributed safety) - znalost programování průmyslových automatů nebo praktické znalosti v oboru vývoje PC aplikací - znalost MS SQL, UML (Enterprise Architect), - řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič), - vyhláška č. 50 / 78 Sb., par. 6. (splňovat požadavky pro získání alespoň paragrafu 5), - AJ / NJ na komunikativní úrovni výhodou Co se můžeš naučit : - programování C / C++, Java, Python, HTML, CSS, - programováni průmyslových automatů, - práci s verzovacími systémy výhodou (GIT), - programování HMI WinCC, GE řad 90 a RX pomocí sw Machine Edition (Ladder, pointers, communication requests, QP, HMI GE Cimplicity, firmy GE), - normy o strojní bezpečnosti, řízení pohonů, - databázové systémy (MS SQL, Oracle), Nabízíme : - práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi - profesní růst, jak finanční, tak znalostní - četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13.

mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.

Termín nástupu : Ihned / dle dohody Místo pracoviště : Mladá Boleslav Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost