STROJVEDOUCÍ ZPRACOVATELSKÉHO STROJE
Mondi Bupak s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Jedná se o nejvyšší pozici na zpracovatelských strojích s nutností samostatného rozhodování, Požadujeme : schopnost vést menší pracovní tým, zkušenosti se směným provozem- práce pouze na 3 směny, schopnost práce v týmu, spolehlivost, komunikace, ochota učit se novým věcem.

Zaměstnanec má zodpovědnost za bezproblémový chod stroje, jeho nastavení pro jednotlivé zakázky včetně spolupráce s mistry a kolegy.

Zaměstnanecké výhody : benefitní program- bonusy, 13. plat, roční odměny za směnné provozy, příplatky nad rámec ZP, příspěvky na stravování, dětské rekreace, na dojíždění, penzijní a životní připojištění, 5 týdnů dovolené, nadstandardní lékařská péče, odměny za pracovní výročí, Flexi Passy a další.

Nástup : ihned.V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost