Pracovník logistického místa - pokladník, příjem/výdej
Loomis Czech Republic a.s.
Praha-Troja, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Pokladník -kontrola a zpracování zásilek hotovosti pomocí technického vybavení dle stanovených postupů -důsledné a pečlivé vedení stanovené dokumentace -denní směna / od 14 : 00 hod.

 • 22 : 00 hod. / -noční směna / od 22 : 00 hod. - 07 : 00 hod. / Pracovník příjmu a výdeje -příjem a výdej zásilek jednotlivým osádkám přepravních vozidel dle stanovených postupů -kontrola dokladů, které souvisí s předáváním a přebíráním zásilek -načítání do systému -denní směna / od 07 : 00 hod.
 • do 19 : 00 hod. / -noční směna / od 19 : 00 hod. - do 7 : 00 hod. / Požadujeme : -min. základní vzdělání -čistý trestní rejstřík -praxe s hotovostí výhodou (není podmínkou) -pečlivost a spolehlivost Zaměstnanecké výhody : dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti na HPP, zkrácený pracovní úvazek nebo DPČ příjemné pracovní prostředí vhodné pro muže i ženy pracovní poměr na dobu neurčitou 4 týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY náborový příspěvek po zkušební době 10.
 • 000,- Kč odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč stravenky v hodnotě 110,-Kč / den, ošatné - 500,-Kč / měsíc volnočasové benefity formou Cafeterie benefit - sleva na pohonné hmoty nástup možný ihned nebo dle dohody místo výkonu práce : PRAHA 9 - Horní Počernice

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost