Operator
Kimberly-Clark
Jaromer, Czech Republic
před 3 dny

Job Description

Rád / a byste pracoval / a pro stabilní mezinárodní společnost? Chcete se dostat k nejmodernějším technologiím na trhu? Oceníte možnost se neustále rozvíjet a vzdělávat v oboru?

Chcete se spolehnout na to, že dostanete plat vždy včas a oceníte práci v čistém prostředí?

Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis a pojďte pracovat do Kimberly-Clark .

Kimberly-Clark, úspěšný světový výrobce známých značek jako HUGGIES, KOTEX, DEPEND, KLEENEX a mnoha dalších, hledá do 12 hodinového provozu v závodu v Jaroměři, nedaleko Hradce Králové, kolegu / kolegyni na pozici :

Vaším úkolem na této pozici bude

obsluhovat výrobní linku

zajistit a prosazovat veškeré aspekty bezpečnosti práce

doplňování materiálů

sledovat kvalitu výrobku

vést výrobní dokumentaci

starat se o základní údržbu a úklid zařízení

Jste vhodným kandidátem na tuto pozici?

Máte vystudovanou SŠ nebo učební obor?

Jste pečlivý / á a spolehlivý / á ?

Jste týmový hráč ?

Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, ANO a zase ANO, neváhejte nám poslat Váš životopis v českém jazyce a my se Vám brzy ozveme.

Nabízíme Vám skvělý plat a mnoho benefitů :

  • Finanční ohodnocení od 28.500 Kč
  • nástup dle dohody
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Až 12.000 Kč ročně do penzijního fondu
  • 8.400 Kč ročně do životního pojištění
  • 4.000 Kč ročně na volnočasové aktivity a další příležitostní odměny za výkon
  • možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti
  • možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na stravování
  • zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Stále váháte? Zavolejte nám a my vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.