Strojírenský technik kontroly kvality
EGE Service s.r.o.
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Lihovarská 1378 / 11, Radvanice, 716 00 Ostrava 161. kontakt e-mailem : petra.dungelova egeservice.czPopis pozice : - Provádění kontrolních činností dle kontrolních postupů a platné dokumentace- Monitorování a hodnocení kvality nakupovaných výrobků a služeb- Uvolňování materiálu a subdodávek do výroby dle kvalitativních a technických parametrů- Kontrola po sestavení, nastehování a před zavařením- Rozměrová kontrola po zavaření, vizuální kontrola- Vystavování a řešení neshodných výrobků- Provádění analýzy všech zjištěných nedostatků výrobků, procesů a činností- Řízení a kontrolní činnosti spojené se zajištěním nedestruktivního zkoušení- Příprava a vedení přejímek, jednání se zákazníkemPožadavky : - Technická gramotnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou- VT 2, MT 2 výhodou- Praxe ve výrobní společnosti výhodou- Znalost němčiny, angličtiny výhodou- Silné argumentační a organizační schopnosti- Uživatelská znalost práce na PC vč.

programů MS Word, MS Excel- Aktivní přístup k práci- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost- Komunikativnost, dobrý zdravotní stav- Řidičské oprávněníZkušební doba 3 měsíceZaměstnanecké výhody : stravenky, 25 dnů dovolenéNástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost