Manipulant
greiner assistec s.r.o.
Březová, CZ
před 8 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení a možnosti změny na pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky : praxe z výrobní společnosti výhodou, zodpovědný a pečlivý přístup k práci.

Náplň práce : odpovídá za správnost vychystaného materiálu, odpovídá za návozy obalového materiálu na lince v odpovídajícím množství a čase, zajišťuje skladování obalového materiálu ve svěřeném skladu a dodržuje principy FIFO, předává informace útvaru logistiky v případě nedostatku materiálu, udržuje pořádek na svěřeném pracovišti, předává výrobní informace o průběhu směny.

Výhody : práce pro stabilní mezinárodní společnost, ve které se zaměstnanci nemusí bát, co bude zítra.

Nabízíme bohatý sociální program, stravenky, dopravu do zaměstnání, 13.

plat, masáženky, plavenky, 25 dnů dovolené. Zájemci o pracovní místo mohou zasílat životopis na e-mail, mohou se hlásit telefonicky nebo osobně v sídle společnosti.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost