Dlouhodobá brigáda - kontrola kvality - 1200 Kč/směna #RhSPO
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pardubice
před 1 dnem
source : JenPráce.cz

Náplň práce :

  • Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici kontrolor kvality ve Starých Čívicích. Dny docházky si můžete naplánovat dle Vašich časových možností (pondělí až neděle), směna je v časovém rozmezí 6 : 30 17 : 00 hod.
  • do budoucna možnost nočních směn.

    Náplní práce je vizuální kontrola kvality výrobků z oblasti automobilového průmyslu, dle potřeby se provádí drobné opravy produktů.

    Upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně a dlouhodobě min. 3 týdně ranní směny dle domluvy pondělí až neděle.

    Nabízíme :

  • mzdu 120 Kč / hod
  • brigádu na dohodu o pracovní činnosti
  • směny dle domluvy
  • dlouhodobou brigádu
  • Požadujeme :

  • manuální zručnost, dobrý zrak
  • spolehlivost, pečlivost
  • životopis
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.