referent/ka investic Odboru správy majetku a investic
MĚSTO JESENICE
Jesenice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Úředník státní správy a samosprávy. Realizace investičních akcí vč. dozorování průběhu realizace investic, příprava výběru a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace, zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace.

 • Vyhodnocuje požadavky na výstavbu, navrhuje optimální způsoby realizace; připravuje výběrová řízení inv.akcí po věcné stránce;
 • spolupracuje na navrhování krátkodobých a střednědobých investičních plánů; zajišťuje a administruje výběrová řízení inv.

 • akcí na stavební práce, služby a dodávky dle zákona o zadávání veř.zakázek a pravidel pro zakázky malého rozsahu v souladu s vnitř.
 • směrnicí a přijatými usneseními rady a zastupitelstva.Zaměstnanecké výhody4) : Stravenky, 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení po zapracování, odměny

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost