EKONOM/-KA ŠKOLY
Církevní základní škola a mateřská škola Třinec
Pardubice, Třinec
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme - SŠ vzdělání s maturitou, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, flexibilita, výpis z rejstříku trestů.

Výhodou - znalost práce v účetním programu Money, znalost účetnictví pro neziskové organizace, znalost účtování v prostředí školství.

Náplň práce - příprava podkladů pro sestavování rozpočtů, předkládání přehledů o čerpání rozpočtu, předkládání rozboru hospodaření, zpracování podkladů a hlášení pro potřeby úřadů (školských, obecních, finančních, statistických), vedení účetnictví a zpracování účetního výkaznictví, sestavování rozvah, výsledovek a finančních výkazů o plnění rozpočtu příjmů a výdajů, vyhotovování faktur, vedení jejich evidencí a sledování plateb, zajišťování a kontrola bankovního styku, provádění fyzické a dokladové inventarizace, vyúčtování cestovních účtů, kontrola formální správnosti cestovních příkazu, zúčtování hospodářského výsledku koncem roku, zodpovědnost za vedení personální a mzdové agendy, sepisování smluv, dohod, příprava podkladů pro mzdy.

Životopis zaslat na e-mailovou adresu : zcstrinec seznam.czPracoviště : Třinec

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost