PŘÍPRAVÁŘI BALENÍ
Vodňanská drůbež, a.s.
Mirovice
před 5 dny
source : Hitprace

CIZ Náplň práce : zajišťování přísunu surovin a obalového materiálu pro balení hotových výrobků.Pracovní doba : jednosměnný provoz s postupným nástupem na směny 6.

00-14.30 (jeden týden) a 8.00-16.30 hod. (další týden) (občas i déle dle potřeby zaměstnavatele).Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení.

Nabízíme : závodní stravování (cena oběda 15,-Kč), dovolenou nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

KONTAKT : tel. 383 838 527, e-mail : personalni.mirovice voddrubez.cz nebo osobně na adrese Zámostí 272, Mirovice (pondělí-pátek 7 : 00-14 : 00)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost